FAQ

Chcesz się dowiedzieć więcej? Możliwe, że w tym dziale uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli nie, nie wahaj się z nami skontaktować drogą elektroniczną lub telefoniczną. Z chęcią udzielimy wszystkich wyczerpujących odpowiedzi.

Dlaczego mam się dać zamknąć w pokoju?

Spokojnie, nie będziesz sama/sam w pokoju. ☺ Przychodzisz ze swoją ekipą. I tak, zostajecie zamknięci. Na określony czas. Ideą gry jest wydostanie się z tego pokoju. Po prostu w jednej chwili przenosicie się do innej, namacalnej rzeczywistości. Rozwiązywanie zagadek jest formą zabawy, a przecież czy kombinowanie na wszystkie sposoby nie jest naszym sportem narodowym?

Jakie są zasady gry?

Zasady są bardzo proste. Pierwszą i nadrzędną zasadą jest to, że macie wydostać się z pokoju w określonym czasie, czyli musicie odnaleźć klucz do wyjścia w 45 minut. Prosimy wszystkich o punktualne przyjście, co oznacza zebranie się ekipy w naszej recepcji 10 minut przed rozpoczęciem gry. Musimy mieć czas na wytłumaczenie Wam zasad i instrukcji do danego pokoju. W pokojach nie używamy telefonów, ani żadnych sprzętów elektronicznych. Wszystkie te rzeczy zostawiacie schowane w bezpiecznie zamkniętej szafce przed wejściem do pokoju i odbieracie po skończonej grze. ☺ Każde z Was jest zobowiązane zapoznać się z regulaminem The Game przed wejściem do pokoju, oczywiście ze względów bezpieczeństwa.

Czy to jest realistyczne?

Nasze pokoje są zaprojektowane tak, żebyście poczuli się, jakbyście byli gdzie indziej. Taka teleportacja w totalnie inne miejsce. ☺ A w które, to już wybierzecie sami. Wrażenia są lepsze niż w kinie 5D, bo tutaj od Was zależy, czy akcja będzie toczyć się dalej i czy doprowadzicie do hollywoodzkiego happy endu.

Czy to nie jest dla mnie za trudne?

Na pewno nie. Pamiętaj, że escape game jest formą gry, która ma bawić wszystkich. Zagadki w pokojach nie są trudne, ale czasem trzeba po prostu się chwilę zastanowić. Dlatego też współpraca w Waszym zespole jest bardzo ważna. Zobaczysz, że jak spojrzycie na zagadkę, którą już rozwiązaliście, okaże się ona banalnie prosta… ☺

Jakie są ograniczenia osób w grupach?

Do każdego pokoju przypisana jest odpowiednia ilość osób. I tak:
PIŁA : 3-4 osoby

ZAMACH : 2-5 osób

PSYCHIATRYK : 2-5 osób

Czy są ograniczenia wiekowe?

Ze względu na poziom trudności zagadek w pokojach oraz tematykę pokojów minimalny wiek do uczestnictwa w grze to 14 lat.

Jak zarezerwować pokój?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji w zakładce REZERWACJE. Żebyś nie zapomniał o terminie, który wybrałeś, dostaniesz maila potwierdzającego dzień i godzinę. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, nie krępuj się do nas zadzwonić. ☺

Czy organizujecie wyjścia firmowe?

Oczywiście, że tak. Absolutnie, jest to świetna forma rozrywki dla firm. Sprawdzenie, kto tak naprawdę jest liderem grupy. Możecie też zarezerwować dwa, trzy pokoje i później się zamienić. Rywalizujcie, która grupa będzie miała lepszy czas. ☺ Kto okaże się bystrzejszy… Prosimy tylko o napisanie informacji prośbę o wystawienie faktury VAT w uwagach, w formularzu rejestracji. Możecie zawsze do nas zadzwonić i spytać o organizację imprezy firmowej. ☺